زمان مراجعه : ۸:۳۰ صبح – ۸:۳۰ شب
  تلفن تماس : ۲۲۵۸۵۷۰۵ (۹۸۲۱+) - تلگرام : ۰۹۳۶۲۹۸۱۱۸۳

کاشت مو

تفاوت روش سیفر با روش‌های قدیمی

دستگاه سیفر (SAFER) هیچ ارتباطی با سیستم کاشت موی قدیمی و منسوخ Omnigraft ندارد …

مطالبی که برخی افراد مغرض و غالباً بدون تخصص کافی در مورد عوارض احتمالی کاشت مو با دستگاه در گفته ها یا نوشته هایشان ذکر می کنند، فاقد اساس و کذب محض است.

دستگاه سیفر (SAFER) هیچ ارتباطی با سیستم کاشت موی قدیمی و منسوخ Omnigraft نداشته و شخص دکتردائر پس از مشاهده و کار با دستگاه قبلی در خارج از ایران و آشنایی با همه ی ریزه کاری ها و نقاط ضعف و قوت سیستم Omnigraft و اطمینان یافتن از تمامی مزایا و زوایای پیدا و پنهان سیستم SAFER و با گذراندن دوره های آموزشی در فرانسه اقدام به راه اندازی و کار با این دستگاه نموده است. این سیستم دارای مجوز کاربرد از سازمان دارو و غذای آمریکا (FDA) و اتحادیه ی اروپا (CE) بوده و با مجوز ورود وزارت بهداشت و درمان وارد کشور شده و در مرکزی که جزو مراکز محدود و معدود مورد تأیید انجمن متخصصین پوست ایران است و با رعایت کلیه اصول علمی و عملی به کار می رود. سابقه ی علمی دکتردائر و عضویت ایشان در انجمن ها و نهادهای داخلی و بین المللی و بخصوص انجمن های جراحان کاشت مو، در کنار مصاحبه های متعدد رسانه ای و تالیفات بیشمار علمی که در جراید تخصصی و علمی داخل و خارج کشور به چاپ رسیده و می رسند، نیاز به معرفی بیشتر ایشان را از بین می برد. شایان ذکر است در شرایطی که حتی برای یک تزریق ساده ی عضلانی از سرنگ های یک بار مصرف استفاده می شود، و با علم به این که تمامی تجهیزات مورد استفاده در روش کاشت موی سیفر یک بار مصرف و غیرقابل استریل کردن مجدد هستند و به لطف خدا تا به حال حتی یک مورد عفونت زخم یا هر نوع عفونت دیگری در ناحیه ی کاشت و برداشت صدها بیماری که با این روش تحت درمان قرار گرفته اند رخ نداده است؛ سخن گفتن از احتمال انتقال عفونت در اثر کاشت با دستگاه را به یک مزاح بی ربط تبدیل می کند. همچنین علیرغم گفته ی منتقدینی که حتی شکل ظاهری دستگاه را از نزدیک ندیده اند و در عین حال کاشت مو با دستگاه را منجر به تخریب بانک مو و عدم ایجاد تراکم مناسب می دانند، باید گفت استفاده از دستگاه به شدت به خبرگی و تبحر کاربر وابسته است و با داشتن تسلطی که بر ظرافت، سرعت، دقت و کیفیت خارج کردن پیوندها به دست آمده است، از یک سو میزان اتلاف بانک موبه کمتر از 5% رسیده و از سوی دیگر ملاحظه ی تراکم موهای کاشته شده و کیفیت کار با این سیستم براساس مستندات تصویری و نمونه کارهای انجام شده قبلی و مشاهده ی ترمیم بسیار سریع ناحیه ی برداشت با کمترین آثار قابل رؤیت، موفقیت و برتری این روش را به اثبات رسانده است. گزارش نحوه ی انجام کار و آمار موفقیت های حاصله در مراجع ذی صلاح علمی ارائه شده است.

برای مشاهده تصاویر قبل و بعد از کاشت مو در کلینیک آتیه بر روی لینک http://drdaer.com/gallery کلیک کنید و گزینه “کاشت مو” را انتخاب نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *