زمان مراجعه : ۸:۳۰ صبح – ۸:۳۰ شب
  تلفن تماس : ۲۲۵۸۵۷۰۵ (۹۸۲۱+) - تلگرام : ۰۹۳۶۲۹۸۱۱۸۳

Hair-Transplant پیوند مو

کاشت موی طبیعی، اعتماد به نفس بیشتر

کاشت مو پروسه ای است که جراح پوست تارهای مو را از پشت و یا دو طرف سر برداشته به بخش بالا و جلوی سر پیوند می زند. کاشت مو در کلینیک به صورت سرپایی و با بی حسی موضعی انجام می شود. ژنتیک مهمترین عامل طاسی محسوب می شود. عوامل دیگر مانند رژیم غذایی، استرس، بیماری و داروها در طاسی نقش دارند.
بسته به اندازه سطح پوشش، دو روش کلی برای کاشت مو وجود دارد. پیوند تکه ای (slit-graft) که در قطعه پیوندی 4 تا 10 تار مو وجود دارد و پیوند کوچک (micro-graft) که در قطعه پیوندی 1 تا 2 تار مو قرار دارد.
کاشت مو برای چه افرادی مناسب است؟
مردانی که طاسی معمولی دارند، زنانی که موهای کم پشت دارند و افرادی که در اثر سوختگی و جراحت پوست بخشی از موهای خود را از دست داده اند، کاندیدهای مناسبی برای کاشت مو محسوب می شوند. اما زنانی که دارای ریزش زیاد مو در بخش های مختلف سر هستند، مردانی که به اندازه کافی برای پیوند؛ مو ندارند، افرادی که به دلیل زخم گوشتی ناشی از جراحی؛ موهای خود را از دست داده اند و افرادی که به دلیل مصرف دارو و شیمی درمانی موهای خود را از دست داده اند، برای کاشت مو مناسب نیستند.
مراقبت های بعد از کاشت مو
عوارض کاشت مو بسیار جزئی است و در عرض چند هفته برطرف می شود از این عوارض می توان به خون ریزی، عفونت، تورم پوست سر، خارش و پوسته شدن اطراف فولیکول های مو، ریختن ناگهانی و موقتی موهای کاشته شده، بی حسی و یا کاهش احساس در نواحی کاشت مو اشاره کرد. پس از کاشت مو معمولا داروهای ضد درد و التهاب و آنتی بیوتیک تجویز می شود.

برای مشاهده تصاویر قبل و بعد از کاشت مو در کلینیک آتیه بر روی لینک http://drdaer.com/gallery کلیک کنید و گزینه “کاشت مو” را انتخاب نمایید.

منبع
http://www.advancedfertility.com/embryotransfer.htm

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *