زمان مراجعه : ۸:۳۰ صبح – ۸:۳۰ شب
  تلفن تماس : ۲۲۵۸۵۷۰۵ (۹۸۲۱+) - تلگرام : ۰۹۳۶۲۹۸۱۱۸۳

skin rejuvenation جوان سازی پوست

پاسخ به شش سؤال اساسی پیرامون جوان سازی پوست با هایفو

استفاده از امواج اولتراسوند با شدت بالا (هایفو) یک روش استثنایی برای لیفتینگ و کشیدن پوست صورت و گردن است که بدون نیاز به جراحی عمل می کند. در این مطلب به شش موضوع اساسی پیرامون جوان سازی پوست با هایفو پرداخته داده می شود.
هایفو چگونه انجام می شود؟
امواج روی سطح پوست تابانده می شوند؛ سپس با استفاده از ابزاری به نام هندپیس، امواج به زیر پوست هدایت می شوند. برخی بیماران این انرژی را در زیر پوست خود احساس می کنند. هایفو در مجموع بین 60 تا 90 دقیقه طول می کشد. هرچند هایفو با درد شدید همراه نیست؛ اما پزشک در صورت نیاز برای راحتی بیمار از بی حس کننده استفاده می کند.
بعد از پایان جلسه هایفو
شخص بعد از پایان جلسه جوان سازی پوست با هایفو، به ادامه کارهای روزانه خود می پردازد. کلاژن سازی پوست بعد از جوان سازی با هایفو آغاز می شود و تا ماه ها ادامه پیدا می کند. بعد از انجام هایفو پوست ظاهری سالم تر، قوی تر و جوان تر پیدا می کند.
نتایج بعد از هایفو
این درمان هیچ گونه نتایج نامطلوبی ایجاد نمی کند،؛ برخی بیماران به طور موقت دچار قرمزی خفیف در پوست می شوند. تا یک سال بعد از جوان سازی با هایفو، نتایج مثبت حاصل از آن کاملا مشهود است.
آیا این نوع درمان عوارضی دارد؟
عوارض موقتی هایفو عبارتند از قرمزی، تورم و سوزن سوزن شدن. این مشکلات چند ساعت بعد از درمان از بین خواهند رفت.
چند جلسه درمان با هایفو مورد نیاز است؟
بیشتر بیماران تنها با یک جلسه هایفو نتیجه دلخواه خود را می گیرند. بین 2 تا 3 ماه بعد از درمان با هایفو، بدن تولید کلاژن را آغاز می کند. تولید کلاژن تا یک سال بعد از درمان همچنان ادامه پیدا می کند.
هایفو برای چه افرادی مناسب است؟
هایفو برای شل شدگی های خفیف تا متوسط پوست مناسب است. این روش می تواند برای صورت به طور کامل، گردن و بخش های دیگر بدن به کار رود.
منابع
http://www.revivamd.com/treatment-options/ulthera/

http://yingplasticsurgery.com/non-surgical/ultrasound-skin-rejuvenation

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *