آنچه که باید از هایفوتراپی بدانید

تاثیرات هایفوتراپی
• اصلی ترین اثر هایفوتراپی صافی و استحکام پوست است. بعد از این درمان گونه ها، پوست اطراف فک، لب ها و گردن به طور کلی بالا می روند و پوست زیبایی و جذابیت خود را دوباره به دست می آورد.

• اولترا موجب تولید کلاژن قوی در پوست می شود. کلاژن قدرت پوست در مقابل جاذبه زمین را بالا می برد و در نتیجه پوست افتاده به فرم خوب خود بر می گردد.

• با هایفوتراپی پوست سرشار از پروتئین می شود.

• در اثر هایفوتراپی چشم ها درشت تر و براق تر می شوند.

• هایفوتراپی ابروهای افتاده را بالا می برد و به آنها قوام می بخشد.

• خط های عمیق، جای زخم، چین و چروک صورت و جای جوش با هایفو تراپی به شدت بهبود می یابند.

• با هایفوتراپی پوست صورت براق تر و خوش رنگ تر می شود. الاستیسیته و قوام پوست باز میگردد و با چند جلسه درمان پوست به کلی جوان می شود.

تاثیر هایفوتراپی تا چه مدت بر پوست می ماند؟
با توجه به ایکه هافوتراپی موجب تولید کلاژن جدید در پوست می شود، تاثیر آن تا حدود 1 سال پا بر جا است. اما این مدت زمان در افراد مختلف متفاوت است و شرایط پوست هر فرد بستگی دارد. بیماران همچنین باید بعد از یکسال یک جلسه تکمیلی را داشته باشند تا نتایج هایفوتراپی پایدار تر باشد. درمان های تکمیلی آینده نیز باید همگام با پیر شدن پوست انجام شود. هرچه رشد پیری در فرد بیشتر باشد، جلسات درمانی بیشتری مورد نیاز است.

مدت زمان مورد نیاز برای انجا هایفوتراپی
مدت زمان مورد نیاز برای هایفوتراپی به مساحت ناحیه بستگی دارد. انجام هایفوتراپی برای کل صورت شامل لیفتینگ غب غب، گونه، لب ها، ابرو ها و پیشانی حدود 45 الی 60 دقیقه زمان نیاز دارد. در حالی که لیفتیگ قسمتی از صورت شاید 30 دقیقه زمان ببرد. بعد از هایفوتراپی هیچگونه استراحتی نیاز نیست و بیمار می تواند به کارهای روزانه خود بپردازد.

نتایج هایفوتراپی چه وقت نمودار می شوند؟
نتایج اولیه هایفوتراپی ممکن است درست بعد از درمان خود را نشان دهند، اما نتایج اصلی بین 2 تا 3 ماه بعد از جلسه درمان ظاهر می شوند. زیرا برای تبدیل کلاژن جدید به کلاژن الاستیک و با استحکام زمان نیاز است. با پخته تر شدن کلاژن ها تا 6 ماه پوست روز به روز بهتر خواهد شد.

چند جلسه هایفوتراپی توصیه می شود؟
هایفوتراپی برای صورت تنها 1 جلسه نیاز دارد. اما تعداد جلسات به ری اکشن پوست به درمان و همچنن پروسه کلاژن ساختن بستگی دارد. بیمارانی که بیش از یکبار به هایفوتراپی می شوند، نتایج بهتری می گیرند.

هایفوتراپی برای چه افرادی مناسب است؟
هایفوتراپی برای افرادی که دچار افتادگی پوست، افتادگی غب غب، گونه، پلک ها و لب ها هستند مناسب است. همچنین افرادی که میزان شل شدن پوستشان متوسط است بهترین گزینه ها برای انجام هایفوتراپی هستند. زنان بالای 50 سال و مردان بالای 55 سال بهترین استفاده را از هایفوتراپی می برند.